Профілактичний захід для неповнолітніх

Одним із профілактичних методів, направлених на попередження скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень, являється проведення лекцій, бесід, тощо.

Так, з метою реалізації у життя вищезазначеного комплексу профілактичних заходів, працівники Баранівського районного сектору з питань пробації спільно з управлінням соціального захисту населення Баранівської міської ради та відділу освіти Баранівської міської ради за підтримки Новоград-Волинського відділу поліції 05 червня 2018 організували відвідування неповнолітніми, які перебувають на внутрішньо шкільних обліках та схильні до вчинення  різних негативних проступків, ізолятора тимчасового тримання Новоград-Волинського відділення поліції.

Під час відвідування ІТТ неповнолітнім продемонстрували умови утримання заарештованих та обвинувачених, розповіли про внутрішній розпорядок дня для даних осіб.

З боку неповнолітніх працівникам поліції було задано ряд питань, що свідчить про їх бажання жити у правовому суспільстві і не переступати межі Закону.