7 квітня величне свято – свято Благовіщення.

7 квітня величне свято – свято Благовіщення. Архангел Михаїл сповістив Діві Марії благую вість – народження нею Сина Божого Ісуса Христа.

 

7 квітня добрая вість сповіщає нашим православним християнам і всім добрим людям, що служитель Баранівського храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей – отець Георгій Дуднік зустрічає свій півстолітній ювілей…

Бувають люди урочисті й красиві, з великою силою Божої Благодаті, і з високим піднесенням віри у Бога і вмінням посіяти цю віру в серце прихожан церкви, і з мудрим розумінням складного сьогодення і з святими словами на вустах: “Возлюби ближнього, як самого себе.”

Саме такого, Божественно-праведного пастира, протоієрея отця Георгія по своїй Божій милості послав нам Бог очолити наш храм Різдва Пресвятої Богородиці в жовтні 2008 року. Отець Георгій має надзвичайно щире і відкрите серце для людей. А в своїй величній постаті він поєднує в собі мудрого вчителя, духовного отця, великого дипломата, невтомного господаря, висококваліфікованого майстра, батька своєї родини і нашої великої церковної сім’ї. І таким багатством душі Бог нагороджує лише достойних і вибраних людей, серед яких ясною зірочкою, яскравим і райським та неземним сяйвом сіяє душа отця Георгія. Він наш пастир на всі роки!

Отець Георгій своїми щирими й сердечними молитвами вимолює для нас у Господа Бога, Спасителя Нашого, світлого і мирного майбуття. Його серце дбає за кожного жителя міста Баранівки і за її округом.

І всі ми відчуваємо і розуміємо божественну силу і благодать проведення церковних служб у храмі отцем Георгієм. І при цьому бувають присутніх все більше і більше людей, серед яких багато молоді і дітей, які зосереджуються: в глибині богослужінь і в повчальних проповідях, і церковних притчах і щирих порадах, в розумінні почуттів радості і смутку, і взагалі в багатій особистості нашого наставника, як мудрої і доброї людини.

Глибину духовного життя отця Георгія доповнює його невичерпний інтелект, духовна мудрість і надзвичайно невтомна енергія в поєднанні із золото- майстерними руками, внаслідок чого змінюється наш храм в кращу сторону, ніби щоденно запалюється нова зірочка в небі саме над нашим храмом.

За свою майже трирічну діяльність в нашому храмі отець Георгій змінив і збагатив наш храм, а головне - храм нашої душі, укріпив і утвердив нас у Вірі, Надії, Любові. В данний час іде активна підготовка до великої реконструкція нашої Святині, бо отець Георгій мріє, щоб нові й золотаві куполи церкви в ореолі сяйва Хрестів легко здійнялися у небесну вись,ніби щира молитва до Бога. Його - планам, а нашій великій радості – здійснитися, адже наші невеликі кошти прихожан і щирі благодійники та підтримка державних діячів міста допоможуть здійнятися новим церковним куполам над славним містом Баранівкою.

Отець Георгій – наш Духовний Отець, а Церква – Мати, а ми – прихожани – їх діти. Діти щасливі і горді , коли їх щиро люблять батьки. Ми відчуваємо, як любить і дбає про нас отець Георгій і як чекає нас Церква – Мати. Отець Георгій віддає всі свої сили і своє життя на благо Святої Церкви і православного народу. Він об’єднує нас, щоб ми любили Бога і Церкву, поважали один одного, а ще поучає нас, щоб любили і поважали своїх батьків, щоб знайшли своє місце в цьому складному сьогоденні. Отець Георгій сердечно радіє за наші успіхи і щораз піднімає свої руки до високого неба, дякуючи Богові за нашу радість і одночасно співчуває з болем у серці, коли до нас приходить смуток чи біда.

А ще він нас учить, наче малих дітей, що завжди на кожну справу мирську, на кожний задум повинно бути благословення Боже від священника. З отцем Георгієм завжди тепло і затишно, наче перебуваємо в надійному батьківському домі. Ми радіємо з того, що щодня бачимо постать нашого наставника біля храму і постійно він невтомно працює, але й ніколи не скражиться на втому і на проблемні складнощі, а лиш посміхається теплою й прихованою посмішкою і дивиться на нас злегка примруженими веселими очима, які далеко в глибині приховують втому, біль і переживання…

Ми щиро дякуємо Богу,що нагородив нас саме таким духовним отцем.

Українська громадськість і високе Духовенство також відзначили цінність в православному житті Церкви діяльності отця Георгія і нагородили його високими відзнаками – “Орденом Ікони Почаєвської Божої Матері” і “ Орденом Володимира Великого”.

Але не зважаючи на високі нагороди отець Георгій залишається скромною і трудолюбивою людиною. Він не любить високих слів, надмірної уваги до себе та розповідати про свої успіхи. Його ціль – молитва і служіння Богу.

Отця Георгія дуже підтримує його родина. Він смиренно веде по стежині до храму і всю свою сім’ю. Його з любов’ю підтримує дружина – матінка Надія. Отець Георгій і матінка Надія – це наші два голуби, які втілюють в собі Віру, Надію і Любов. Вони подарували православному світу трьох дітей дочку Тетяну і двох синочків Миколу та Івана. Їхні діти – це світлі і чисті ангели, що прикрашають наш православний світ і щиро славлять Бога. А внучки їхні - це взагалі безцінний скарб, і їхні дитячі уста також прославляють Нашого Спасителя.

Ваша Святосте, шановний отче Георгію! Від щирого серця, від усієї душі прийміть наші вітання з нагоди Вашого півстолітнього ювілею. Бажаємо Вам гарного здоров’я, Божої допомоги і Божого благословення у всіх ваших починаннях і богоугодних справах. Сил Вам великих і терпіння помірного.

Радійте кожному прожитому дню, який дарує Вам Господь. Миру Вашій родині.

Бажаєм Вам з Надією своєю
Прожить в Любові всі ваші літа.
Над Вами і над над Вашою сім’єю
Благословення Боже хай вита.
Живіть завжди життям красивим і щасливим,
Живіть у Вірі Божій,з квітами,та з добрими людьми

Ви – наша гордість. 
Дякуємо Вам за все
Земний уклін Вам за всю Вашу невтомну працю.
Хай у Вашому житті все частіше і частіше у хоровому виконанні звучить слово: “Аксіон, Аксіон, Аксіон ! ”.
Многая і благая літа Вам!
З любов’ю і миром, повагою і вдячністю прихожани Баранівського Храму Різдва Присвятої Богородиці.

Ми завжди з Вами !!!

Квітень 2011 року

 

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити